• Lenda Adult Cat Delicate Gf 5Kg
-13%

Lenda Adult Cat Delicate Gf 5 kg

SKU-koodiLE8435578202365

LENDA ADULT CAT DELICATE GF 5KG on viljaton täysravinto aikuisille kissoille, joilla on herkkä ruoansulatus. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka edistävät ruoansulatuksen tasapainoa ja yleistä hyvinvointia.

Normaalihinta €42,70 0,85 € / 100gr
Alennushinta €42,70 Normaalihinta €49,00
Säästät: -€6,30
0,85 € / 100gr
Lenda Adult Cat Delicate Gf 5Kg
Lenda Adult Cat Delicate Gf 5 kg
Normaalihinta €42,70 0,85 € / 100gr
Alennushinta €42,70 Normaalihinta €49,00
Säästät: -€6,30
0,85 € / 100gr

 

 

LENDA ADULT CAT DELICATE GF 5KG on viljaton premium-luokan ruoka, joka on kehitetty erityisesti aikuisille kissoille, joilla on herkkä ruoansulatus tai erityisiä ravitsemustarpeita. Se yhdistää valikoituja ainesosia, jotka takaavat erinomaisen sulavuuden ja ravintoaineiden paremman imeytymisen. Viljaton koostumus auttaa minimoimaan ruoka-aineyliherkkyyksiä, ja laadukkaat proteiinit edistävät lihasten kunnon ylläpitämistä. Ruoka sisältää toiminnallisia ainesosia, jotka tukevat suolistoflooraa, vahvistavat immuunijärjestelmää ja edistävät terveellistä ruoansulatusta. Lisäksi se sisältää välttämättömiä rasvahappoja, jotka edistävät ihon terveyttä ja kiiltävää turkkia. Vitamiinien ja kivennäisaineiden tasapainoinen koostumus takaa kattavan ja räätälöidyn ravitsemuksen sekä antaa energiaa ja elinvoimaa päivittäiseen elämään. Ihanteellinen herkille kissoille, joiden ruokavalio vaatii erityistä huomiota.