• Lavigor Laviderm Melanoblock SPF 50, 50 ml.
-18%

Lavigor Laviderm Melanoblock SPF 50, 50 ml.

SKU-koodiLA8429007048037
Kasvovoide, jossa on SPF 50 -aurinkosuoja.
Normaalihinta €26,00 52,0 € / 100ml
Alennushinta €26,00 Normaalihinta €31,80
Säästät: -€5,80
52,0 € / 100ml
Lavigor Laviderm Melanoblock SPF 50, 50 ml.
Lavigor Laviderm Melanoblock SPF 50, 50 ml.
Normaalihinta €26,00 52,0 € / 100ml
Alennushinta €26,00 Normaalihinta €31,80
Säästät: -€5,80
52,0 € / 100ml

 

 
Lavigor Laviderm Melanoblock on kasvoille tarkoitettu aurinkovoide, jonka suojakerroin on SPF 50. Se tarjoaa tehokkaan suojan auringon aiheuttamilta vaurioilta ja auttaa ehkäisemään ihon pigmenttimuutoksia. Käyttöohjeet: Levitä kasvoille ennen auringolle altistumista. Koostumus: UV-suodattimet, niasinamidi, E-vitamiini ja muut ainesosat.

Koostumus

UV-suodattimet, niacinamidi, E-vitamiini ja muut ainesosat.

Käyttöohjeet

Levitä kasvoille ennen auringolle altistumista.