• Laise Sweet Clover 50Ml.
-25%

Laise Meliloto 50 ml.

SKU-koodiLA8425402874783
Luonnollinen uute verenkierron ja laskimoiden hyvinvoinnin edistämiseen.
Normaalihinta €30,00 60,0 € / 100ml
Alennushinta €30,00 Normaalihinta €40,00
Säästät: -€10,00
60,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Laise Sweet Clover 50Ml.
Laise Meliloto 50 ml.
Normaalihinta €30,00 60,0 € / 100ml
Alennushinta €30,00 Normaalihinta €40,00
Säästät: -€10,00
60,0 € / 100ml

 

 
Laise Meliloto on Herbolario-tuote, jota käytetään rentoutumisen ja hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää meliloto-uutetta, kasvia, joka tunnetaan rauhoittavista ja rentouttavista ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään yleisesti stressin, ahdistuksen ja unihäiriöiden lievittämiseen. 50 ml:n pullo mahdollistaa pitkäaikaisen käytön ja helpon annostelun. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Laise Meliloto 50 ml:n käyttöohjeita ei ole saatavilla tietokannassa.