• L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
  • L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
-16%

L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml

SKU-koodiLO3600524186999
L'Oréal Paris Bright Reveal Värillinen päivävoide ja niacinamidi, erittäin korkea suojakerroin SPF50, 50 ml, keskisävy
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,49
Säästät: -€3,29
34,4 € / 100ml
L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
L'Oreal Paris Skincare UV Bright Reveal Medium, 50 ml
Normaalihinta €17,20 34,4 € / 100ml
Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,49
Säästät: -€3,29
34,4 € / 100ml

 

 
Herätä ihosi hehku L'Oréal Parisin Bright Reveal -päivävoiteella, jossa on UV-suojakerroin SPF50 ja niacinamidi. Tämä innovatiivinen päivittäinen meikkivoide, jossa on korkea aurinkosuojakerroin, suojaa ihoa, auttaa ehkäisemään pigmenttimuutoksia ja korjaa niitä näkyvästi. Sen edistyksellinen niacinamidia sisältävä koostumus häivyttää tummia pigmenttimuutoksia näkyvästi, muuttaen ihosi ulkonäköä ja jättäen sen tasaisemman ja nuorekkaamman näköiseksi.

Se tarjoaa luonnollisen peittävyyden ja hehkuvan lopputuloksen, joka ei ole rasvainen eikä tahmea, ja sopii herkälle iholle. Kliinisesti todistettu tehokkuus: suojaa, ehkäisee ja korjaa näkyviä pigmenttimuutoksia. Iho tuntuu kosteutetulta ja näyttää välittömästi tasaisemmalta ja säteilevämmältä. Sävy sopii keskiväriselle iholle.

Koostumus

2071762 13 - AINESOSAT: AQUA / VESI • DIKAPRYLYYLIKARBONAATTI • ETYYLIHEKSYYLITRIAZONI • DIMETIKONI • NIACINAMIDE • PROPANEDIOL • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID • MIKA • METYLEENIBIS-BENZOTRIAZOLYYLI-TETRAMETYYLIBUTYYLIFENOLI [NANO] / METYLEENIBIS-BENZOTRIAZOLYYLI-TETRAMETYYLIBUTYYLIFENOLI • PIIDIOKSIIDI • DENATUROITU ALKOHOLI • HYDROKSYETYYLIPIPERASIINIETAANISULFONIHAPPO • DIETYYLAMINOHYDROKSYBENZOYYLIHEKSYYLIBENZOAATTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CETEARYYLIALKOHOLI • HYDROKSYETYYLIAKRYLAATTI/NATRIUMAKRYLOILDIMETYYLITAURAATTI-KOPOLYMEERI • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77492 / RAUTAOKSIDIT • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • TOKOFEROLI • NATRIUMHYDROKSIDI • NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI • HYDROKSYASETOFENONI • FENOKSIEETANOLI • TRINATRIUMETYLEENIDIAAMIINIDISUKKINAATTI • POLYGLYSERYL-10-LAURAATTI • SELLULOOSA • POLYSORBAATTI 60 • KSANTANIKUMI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PARFUM / TUOKSU • SORBITANISOSTEARAATTI • BUTYLEENIGLYKOLI • CETEARYYLIGLUKOSIDI • LAUROYL-LYSIINI • INULIINILAURYLKARBAMAATTI • GLYSEROLI (F.I.L. Z70050915/1).

Käyttöohjeet

Ravista hyvin ennen käyttöä. Levitä tasaisesti joka aamu ihonhoitorutiinin jälkeen. Voidaan käyttää yksinään kevyen peittävyyden aikaansaamiseksi tai meikin pohjustusvoiteena. Vältä silmänympärysalueita.

Ainesosat

2071762 13 - AINESOSAT: AQUA / VESI • DICAPRYLYL CARBONATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • DIMETHICONE • NIACINAMIDE • PROPANEDIOL • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID • MIKA • METYLEENIBIS-BENZOTRIAZOLYYLI-TETRAMETYYLIBUTYYLIFENOLI [NANO] / METYLEENIBIS-BENZOTRIAZOLYYLI-TETRAMETYYLIBUTYYLIFENOLI • PIIDIOXIDI • DENATUROITU ALKOHOLI • HYDROKSYETYYLIPIPERATSIINIEETAANISULFONIHAPPO • DIETYYLAMINO-HYDROKSYBENZOYL-HEKSYYLIBENZOAATTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • SETEARYLALKOHOLI • HYDROKSYETYYLIAKRYLAATTI/NATRIUMAKRYLOILDIMETYYLITAURAATTI-KOPOLYMEERI • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77492 / RAUTAOKSIDIT • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • TOKOFEROLI • NATRIUMHYDROKSIDI • NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAATTI • HYDROKSYASETOFENONI • FENOKSYETANOLI • TRINATRIUMETYLEENIDIAAMIINIDISUKKINAATTI • POLYGLYSERYL-10-LAURAATTI • SELLULOOSA • POLYSORBAATTI 60 • KSANTAANIKUMI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PARFUM / TUOKSU • SORBITANISOSTEARAATTI • BUTYLEENIGLYKOLI • CETEARYYLIGLUKOSIDI • LAUROYYLILYSIINI • INULIINILAURYLKARBAMAATTI • GLYSERIINI (F.I.L. Z70050915/1).