• L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430 , 1,4 gr
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
  • L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
-18%

L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g

SKU-koodiLO3600524144654

L'Oréal Paris Le Shadow Stick pitkäkestoinen luomiväri 430 Metallic Bronze

Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430 , 1,4 gr
L'Oreal Paris Infinite Shadow Stick 430, 1,4 g
Normaalihinta €9,00 642,86 € / 100gr
Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,99
Säästät: -€1,99
642,86 € / 100gr

 

 

Tutustu L'Oréal Parisin Le Shadow Stick -luomivärin monipuolisuuteen. Yksi tuote, loputtomasti erilaisia meikkilookeja. Käytännöllisen ja helppokäyttöisen muodonsa ansiosta se muuttaa katseesi yhdellä liikkeellä: käytä sitä luomivärinä tai luo savuisen vaikutelman juuri haluamallasi värillä.

Väriltään eloisa ja monipuolisilla viimeistelyillä varustettu koostumus levittyy pehmeästi ja häivytetään helposti. Nauti jopa 16 tunnin kestävyydestä* ilman, että mukavuus tai tyyli kärsivät. Valitse L'Oréal Parisin 12 saatavilla olevasta sävystä.

*Kuluttajatesti, johon osallistui 116 naista

Koostumus

1261452 B - AINESOSAT: AQUA / VESI • NATRIUMLAURETISULFAATTI • GLYKOLIDISTEARAATTI • NATRIUMKLORIDI • KOKAMIDOPROPYYLIBETAINI • DIMETHICONE • PARFUM / FRAGRANCE • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • COCAMIDE MEA • COCO-BETAINE • ASCORBYL GLUCOSIDE • SODIUM BENZOATE • NATRIUMHYDROKSIDI • HYDROKSISITRONELLALI • STEARETH-6 • FENOKSIEETANOLI • ETIKKAHAPPO • PEG-100-STEARAATTI • ETYYLIHEKSYYLISALISYLAATTI • TRIDECETH-10 • TRIDECETH-3 • SALISYYLIHAPPO • LIMONEENI • FUMARIINIHAPPO • LINALOOL • AMODIMETIKONI • KARBOMERI • SITRUUNAHAPPO • HEKSYLEENIGLYKOLI • HEKSYYLIKINNAMAL (F.I.L. Z70042443/1).

Käyttöohjeet

Älä täytä pulloa muilla tuotteilla kuin etiketissä mainituilla. Älä huuhtele pulloa kahden täytön välillä. Merkitse täyttöpäivämäärä ja eränumero, jotka löytyvät shampoon täyttöpakkauksen pohjasta. Levitä tuotetta märille hiuksille, hiero hellävaraisesti päänahkaan ja huuhtele sitten pois.

Ainesosat

Value1: AQUA / WATER / EAU • BUTYLENE GLYCOL • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SODIUM STEARATE • SORBITAN ISOSTEARATE • GLYCERIN • DIMETHICONE • CALCIUM SODIUM BOROSILICATE • SORBITAN STEARATE • SILICA SILYLATE [NANO] / SILICA SILYLATE • PHENOXYETHANOL • SILICA • CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE • HYDROKSYETYYLISELLULOOSA • NATRIUMHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TINAOKSIDI • NATRIUMFOSFAATTI • DINATRIUMFOSFAATTI • POLYSORBAATTI 60