• L'Oreal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500Ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
  • L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
-12%

L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml

SKU-koodiLO3600524197315

L’ORÉAL PARIS Elvive Hidra Hialurónico -shampoon täyttöpakkaus (Ecopack), 72 tunnin kosteutus, 500 ml

Normaalihinta €4,60 0,92 € / 100ml
Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,20
Säästät: -€0,60
0,92 € / 100ml
Loppuunmyyty
L'Oreal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500Ml
L'Oréal Paris Elvive Ecopack Hyaluron 500 ml
Normaalihinta €4,60 0,92 € / 100ml
Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,20
Säästät: -€0,60
0,92 € / 100ml

 

 

500 ml:n kierrätettävä Elvive Hidra Hialurónico Ecopack -shampoon täyttöpakkaus, jossa on 60 % vähemmän muovia. Tuo esiin hiuksesi parhaat puolet hyaluronihapon voimalla maailman ykkös kosteutusrutiinin ansiosta. Kosteutetut, täyteläisemmät ja terveemmän näköiset hiukset. Hyaluronihapolla tehostettu tuote takaa jopa 72 tunnin kosteutuksen ja 10-kertaisen kosteutuksen*. Hidra Hialurónico -shampoon ansiosta hiuksesi ovat kiiltävämmät, 10 kertaa kosteutetummat* ja täyteläisemmät – ilman, että ne tuntuvat raskailta.

*Instrumentaalinen testi, jossa testattiin shampoota ja hoitoainetta.

Ainesosat

1239839 G5 - AINESOSAT: AQUA / VESI • NATRIUMLAURETISULFAATTI • GLYKOLIDISTEARAATTI • NATRIUMKLORIDI • KOKAMIDOPROPYYLIBETAINI • DIMETHICONE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • COCAMIDE MEA • COCO-BETAINE • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • NATRIUMHYALURONAATTI • STEARETH-6 • FENOKSIEETANOLI • ETIKKAHAPPO • PEG-100-STEARAATTI • TRIDECETH-10 • TRIDECETH-3 • SALISYYLIHAPPO • LIMONEENI • FUMARIINIHAPPO • AMODIMETIKONI • KARBOMERI • SITRUUNAHAPPO • HEKSYLEENIGLYKOLI • PARFUM / TUOKSU (F.I.L. Z70045709/1).