• Jellybell Jellytol (Jellytoss) 250Ml.
-25%

Jellybell Jellytol (Jellytoss) 250 ml.

SKU-koodiJE8437011373991
Yskän ja tukkoisuuden hoitoon tarkoitettu siirappi.
Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,56
Säästät: -€5,46
6,44 € / 100ml
Jellybell Jellytol (Jellytoss) 250Ml.
Jellybell Jellytol (Jellytoss) 250 ml.
Normaalihinta €16,10 6,44 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,56
Säästät: -€5,46
6,44 € / 100ml

 

 

Jellybell Jellytol (Jellytoss) 250 ml on luonnollinen siirappi, joka auttaa lievittämään yskää ja tukkoisuutta. Tuote sisältää malvan- ja männyn uutteita, jotka tunnetaan hengityselinten terveyttä edistävistä ominaisuuksistaan. Hunaja antaa miellyttävän maun ja pehmentää kurkkua. Lisäksi se sisältää C-vitamiinia, joka tukee immuunijärjestelmää. Jellytol sopii sekä aikuisille että lapsille, ja sen miellyttävä maku tekee siitä helpon ottaa. Noudata annostusohjeita ja pidä tuote lasten ulottumattomissa.

Koostumus

Malvauutetta (Althaea officinalis), männyn uutetta (Pinus sylvestris), hunajaa, vettä, askorbiinihappoa (C-vitamiinia), sakeutusainetta (ksantaanikumia).

Käyttöohjeet

Ota 10 ml (2 teelusikallista) tarpeen mukaan.

Apteekkarin neuvo

Jellytol lievittää yskää ja tukkoisuutta. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa viileässä ja kuivassa paikassa.