• ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
  • ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
-16%

ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml

SKU-koodiIS8429420332607

Näkymätön geelimuotoinen roll-on-deodorantti, joka tarjoaa 48 tunnin suojan

Normaalihinta €8,40 16,8 € / 100ml
Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,95
Säästät: -€1,55
16,8 € / 100ml
ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
ISDIN DEO INVISIBLEN 48H 50 ml
Normaalihinta €8,40 16,8 € / 100ml
Alennushinta €8,40 Normaalihinta €9,95
Säästät: -€1,55
16,8 € / 100ml

 

 

Nauti näkymättömästä suojasta ISDINDEO Deo Invisible -tuotteella, joka on erityisesti voimakkaaseen hikoiluun tarkoitettu geelimuotoinen hikoilua estävä deodorantti. Active Skin Shield -teknologian ansiosta se vahvistaa ihon suojakerrosta ja tarjoaa pitkäkestoisen suojan hikoilua ja hajua vastaan jopa 48 tunnin ajan. Se auttaa ylläpitämään ihon tasapainoa ja antaa pitkäkestoisen raikkauden tunteen. Kainalo on luonnostaan suljettu alue, jonka lämpötila on vakaa ja kosteustaso korkea. Sen anatomia, jossa on runsaasti karvatuppeja ja hikirauhasia, luo otollisen ympäristön bakteerien lisääntymiselle. Tämän erityisen alueen toiminnan ymmärtäminen on avainasemassa, kun halutaan ymmärtää, miksi liiallinen hikoilu ja epämiellyttävä haju ilmenevät, ja ryhtyä asianmukaisiin hoitotoimenpiteisiin niiden minimoimiseksi.