• Invictus Redline Creatine Atp 500 Gr.200Mesh, 500 g
-21%

Invictus Redline Creatine ATP 500 g, 200 mesh, 500 g

SKU-koodiHY8436567074321

Kreatiini-ATP energian ja kestävyyden lisäämiseksi.

Normaalihinta €12,60 2,52 € / 100gr
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,89
Säästät: -€3,29
2,52 € / 100gr
Invictus Redline Creatine Atp 500 Gr.200Mesh, 500 g
Invictus Redline Creatine ATP 500 g, 200 mesh, 500 g
Normaalihinta €12,60 2,52 € / 100gr
Alennushinta €12,60 Normaalihinta €15,89
Säästät: -€3,29
2,52 € / 100gr

 

 

Tämä ravintolisä yhdistää kreatiini-ATP:n ja 200-mikronin hienojakoisen siivilän, mikä takaa optimaalisen imeytymisen ja nopean energian saannin. Kreatiini-ATP on kreatiinin muoto, joka on kehitetty parantamaan biologista hyötyosuutta ja tehokkuutta verrattuna muihin kreatiinin muotoihin. Se sopii erinomaisesti urheilijoille ja aktiivisille ihmisille, jotka haluavat parantaa suorituskykyään ja kestävyyttään korkean intensiteetin harjoittelussa.

Koostumus

Mikronisoitu kreatiinimonohydraatti

Käyttöohje

Sekoita yksi ruokalusikallinen veteen tai mehuun ja ota päivittäin.

Apteekkarin neuvo

Muista, että kreatiini toimii parhaiten, kun sitä yhdistetään säännölliseen kestävyysharjoitteluun ja hiilihydraattipitoiseen ruokavalioon. On tärkeää huolehtia riittävästä nesteytyksestä kreatiinin käytön aikana, sillä se voi aiheuttaa nesteen kertymistä lihaksiin. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos sinulla on jokin ennestään olemassa oleva sairaus tai käytät muita lääkkeitä.