• Fire Nutrition Pure Creatine 300Gr.
  • Fire Nutrition Pure Creatine 300 g.
-35%

Fire Nutrition Pure Creatine 300 g.

SKU-koodiFI8436608370160
Puhdasta kreatiinia urheilusuorituskyvyn parantamiseen.
Normaalihinta €23,90 7,97 € / 100gr
Alennushinta €23,90 Normaalihinta €37,00
Säästät: -€13,10
7,97 € / 100gr
Fire Nutrition Pure Creatine 300Gr.
Fire Nutrition Pure Creatine 300 g.
Normaalihinta €23,90 7,97 € / 100gr
Alennushinta €23,90 Normaalihinta €37,00
Säästät: -€13,10
7,97 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
 
2 tuote(et)
€0,00

 

 

FIRE NUTRITIONin Creatina Pure on täydellinen valinta niille, jotka haluavat parantaa urheilusuorituskykyään. Tämä puhdas kreatiinijauhe on helppo sekoittaa ja antaa tarvittavan lisävauhdin entistä intensiivisempiin ja tehokkaampiin harjoituksiin. Lisää voimaa ja kestävyyttä korkealaatuisella ravintolisällä.

Koostumus

Puhdas kreatiinimonohydraatti.

Käyttöohje

Sekoita 1 ruokalusikallinen veteen ennen liikuntaa.

Apteekkarin vinkki

Lisää energiaa ja kestävyyttä harjoituksen aikana.