• Intersa Veggie-D3 20Ml.
-33%

Intersa Veggie-D3 20 ml.

SKU-koodiIN8413568015980
Intersa Veggie-D3 20 ml on nestemäinen D-vitamiinilisä. D-vitamiini on välttämätöntä luuston terveydelle, sillä se auttaa kalsiumin imeytymisessä ja luiden vahvistamisessa. Tämä tuote on kehitetty erityisesti kasvisruokavaliota tai vegaaniruokavaliota noudattaville henkilöille, sillä D-vitamiinia löytyy pääasiassa eläinperäisistä elintarvikkeista. Nestemäinen muoto helpottaa sen imeytymistä ja annostelua. On tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.
Normaalihinta €16,50 82,5 € / 100ml
Alennushinta €16,50 Normaalihinta €24,57
Säästät: -€8,07
82,5 € / 100ml
Loppuunmyyty
Intersa Veggie-D3 20Ml.
Intersa Veggie-D3 20 ml.
Normaalihinta €16,50 82,5 € / 100ml
Alennushinta €16,50 Normaalihinta €24,57
Säästät: -€8,07
82,5 € / 100ml

 

 
Intersa Veggie-D3 20 ml on nestemäinen D-vitamiinilisä. D-vitamiini on välttämätöntä luuston terveydelle, sillä se auttaa kalsiumin imeytymisessä ja luiden vahvistamisessa. Tämä tuote on kehitetty erityisesti kasvisruokavaliota tai vegaaniruokavaliota noudattaville, sillä D-vitamiinia löytyy pääasiassa eläinperäisistä elintarvikkeista. Nestemäinen muoto helpottaa imeytymistä ja annostelua. On tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Koostumus

Intersa Veggie-D3 20 ml:n pääainesosa on D-vitamiini.