• Ifigen Copper Oligopharm , 150 ml
-13%

Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml

SKU-koodiIF8436032152172
Kuparia runsaasti sisältävä nestemäinen valmiste, joka on kehitetty parantamaan solujen uudistumista ja tukemaan immuunijärjestelmää.
Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,38
Säästät: -€2,58
11,2 € / 100ml
Ifigen Copper Oligopharm , 150 ml
Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml
Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,38
Säästät: -€2,58
11,2 € / 100ml

 

 

Mikä on Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml?

Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml on 150 ml:n pakkauksessa oleva hoito- ja hyvinvointituote.

Mihin sitä käytetään?

Sen tarkoituksena on vastata valmistajan ilmoittamaan käyttötarkoitukseen.

Miten Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml:aa käytetään?

Noudata pakkauksessa olevia ohjeita oikean valmistuksen, levityksen, annostuksen ja käyttötiheyden osalta.

Varoitukset

Varmista, että tuote sopii tarpeisiisi, ja lopeta sen käyttö, jos havaitset vaurioita, oireita tai odottamattoman reaktion.

Mikä on Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml:n hinta?

Tarkista Ifigen Cobre Oligopharm, 150 ml:n hinta Farmaciasdirect-verkkokaupasta ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.