• Hypertrophy Nutrition Creatp Creatine Creapure , 400 grams
-37%

Hypertrophy Nutrition Creatp Creatine Creapure, 400 g

SKU-koodiHY8436567071733

Creapure-kreatiini lihasvoiman ja lihasmassan lisäämiseen.

Normaalihinta €22,70 5,68 € / 100gr
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €35,79
Säästät: -€13,09
5,68 € / 100gr
Hypertrophy Nutrition Creatp Creatine Creapure , 400 grams
Hypertrophy Nutrition Creatp Creatine Creapure, 400 g
Normaalihinta €22,70 5,68 € / 100gr
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €35,79
Säästät: -€13,09
5,68 € / 100gr

 

 

Creapure-kreatiini on korkealaatuinen ja erittäin puhdas kreatiinimuoto, jonka on osoitettu lisäävän voimaa, tehoa ja lihasmassaa. Kreatiini on kehossa luonnollisesti esiintyvä yhdiste, jota käytetään energian tuottamiseen korkean intensiteetin liikunnan aikana. Tämä ravintolisä sopii erinomaisesti urheilijoille ja aktiivisille ihmisille, jotka haluavat parantaa suorituskykyään kuntosalilla tai urheilulajeissa, joissa tarvitaan lyhyitä voimapurskeita.

Koostumus

Mikronisoitu Creapure-kreatiinimonohydraatti

Käyttöohje

Sekoita yksi ruokalusikallinen veteen tai mehuun ja ota päivittäin.

Apteekkarin neuvo

Muista, että kreatiini toimii parhaiten, kun sitä yhdistetään säännölliseen voimaharjoitteluun ja hiilihydraattipitoiseen ruokavalioon. On tärkeää huolehtia riittävästä nesteytymisestä kreatiinin käytön aikana, sillä se voi aiheuttaa nesteen kertymistä lihaksiin. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos sinulla on jokin ennestään olemassa oleva sairaus tai käytät muita lääkkeitä.