• Svr [Hyalu] Biotic, 50 ml
-23%
Svr

[HYALU]BIOTIC 50 ml

SKU-koodiSV3662361004300
50 ml – Avain sileään ihoon? [HYALU] BIOTIC -hoitotuotteemme. Sen koostumus perustuu uudistaviin vaikuttaviin aineisiin, ja sitä on rikastettu hyaluronihapolla, joka täyttää ja tasoittaa kuivumisesta johtuvia juonteita ja ryppyjä. Sen virkistävä geelikoostumus tarjoaa 48 tunnin kosteutuksen. Päivä päivältä iho tuntuu miellyttävältä ja rentoutuneelta.
Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
Alennushinta €36,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€11,20
73,4 € / 100ml
Svr [Hyalu] Biotic, 50 ml
[HYALU]BIOTIC 50 ml
Normaalihinta €36,70 73,4 € / 100ml
Alennushinta €36,70 Normaalihinta €47,90
Säästät: -€11,20
73,4 € / 100ml

 

 
50 ml – Avain sileään ihoon? [HYALU] BIOTIC -hoitotuotteemme. Sen uudistavia vaikuttavia aineita sisältävä koostumus on rikastettu hyaluronihapolla, joka täyttää ja tasoittaa kuivuudesta johtuvia juonteita ja ryppyjä. Sen virkistävä geelirakenne tarjoaa kosteutusta 48 tunnin ajan. Päivä päivältä iho tuntuu miellyttävältä ja rentoutuneelta.

Koostumus

AQUA/EAU/WATER, BUTYLEENIGLYKOL, GLYSERIINI, PROPYLEENIGLYKOL, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI,
ASKORBYYLIETRAISOPALMITAATTI, 1,2-HEKSANODIOLI, C10-18-TRIGLYSERIDIT, KARBOMEERI, MALTODEKSTRIINI, NATRIUMHYALURONAATTI,
NATRIUMAKRYLAATTIKOPOLYMEERI, AKRYLAATTI/C10-30-ALKYYLIAKRYLAATIN RISTIKYTKETTY POLYMEERI, KAPRYLYLIGLYKOL, TUOKSU, NATRIUMHYDROKSIDI, LESITIINI,
LACTOBACILLUS-FERMENTTI, PENTAERYTRITIILI-TETRA-DI-T-BUTYYLI-HYDROKSYHYDROSINAMAATTI, ASETYLOITU NATRIUMHYALURONAATTI

Käyttöohjeet

LEVITÄ AAMULLA JA ILLALLA.
Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle.

HYVÄ MEIKKIPOHJA
Ei rasvainen, ei tahmaa.

Ainesosat

AQUA/EAU/WATER, BUTYLEENIGLYKOL, GLYSERIINI, PROPYLEENIGLYKOL, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI,
ASKORBYYLIETRAISOPALMITAATTI, 1,2-HEKSANODIOLI, C10-18-TRIGLYSERIDIT, KARBOMEERI, MALTODEKSTRIINI, NATRIUMHYALURONAATTI,
NATRIUMAKRYLAATTIKOPOLYMEERI, AKRYLAATTI/C10-30-ALKYYLIACRYLAATIN RISTIKKOITUNUT POLYMEERI, KAPRYLYLIGLYKOL, TUOKSU, NATRIUMHYDROKSIDI, LESITIINI,
LACTOBACILLUS-FERMENTTI, PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSIHYDROKYNAMAATTI, ASETYLOITU NATRIUMHIALURONAATTI