• Hiranyagarba Elixir Methika 30Ml.
-10%

Hiranyagarba Elixir Methika 30 ml.

SKU-koodiHI7344010480302
Elixir Methika, 30 ml
Normaalihinta €50,10 167,0 € / 100ml
Alennushinta €50,10 Normaalihinta €55,95
Säästät: -€5,85
167,0 € / 100ml
Loppuunmyyty
Hiranyagarba Elixir Methika 30Ml.
Hiranyagarba Elixir Methika 30 ml.
Normaalihinta €50,10 167,0 € / 100ml
Alennushinta €50,10 Normaalihinta €55,95
Säästät: -€5,85
167,0 € / 100ml

 

 
30 ml:n Methika-eliksiiri on yrttipohjainen valmiste, joka edistää ruoansulatuksen terveyttä ja yleistä hyvinvointia. 1 ml:n päivittäinen annos veden kanssa auttaa ylläpitämään tervettä ruoansulatusjärjestelmää. Sen koostumus sisältää Methika-uutetta ja muita luonnollisia ainesosia, jotka takaavat kokonaisvaltaisen hyvinvointikokemuksen. Nauti terveestä ruoansulatuksesta ja yleisestä hyvinvoinnista tämän eliksiirin avulla.

Koostumus

Koostumus: Methika-uute ja muita luonnollisia ainesosia.

Käyttöohje

Käyttöohje: Laimenna 1 ml veteen ja ota päivittäin.