• Herboplanet Tireosol 50Ml.
-22%

Herboplanet Tireosol 50 ml.

SKU-koodiHE8032185060212
Herboplanet Tireosol 50 ml on ravintolisä, jota käytetään kilpirauhasen terveyden tukemiseen. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa tasapainottamaan kilpirauhasen toimintaa ja edistämään terveellistä aineenvaihduntaa. Tuote on saatavana 50 ml:n pullossa, ja sitä suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €29,62 59,24 € / 100ml
Alennushinta €29,62 Normaalihinta €37,80
Säästät: -€8,18
59,24 € / 100ml
Loppuunmyyty
Herboplanet Tireosol 50Ml.
Herboplanet Tireosol 50 ml.
Normaalihinta €29,62 59,24 € / 100ml
Alennushinta €29,62 Normaalihinta €37,80
Säästät: -€8,18
59,24 € / 100ml

 

 
Herboplanet Tireosol 50 ml on ravintolisä, jota käytetään kilpirauhasen toiminnan parantamiseen. Se sisältää yrttien ja ravintoaineiden yhdistelmää, joka auttaa tasapainottamaan kilpirauhashormonien pitoisuuksia ja edistämään terveellistä aineenvaihduntaa. Tämä tuote voi olla hyödyllinen henkilöille, joilla on kilpirauhasongelmia, kuten kilpirauhasen vajaatoiminta tai liikatoiminta, ja se voi auttaa lievittämään niihin liittyviä oireita, kuten väsymystä, painonnousua ja mielialan vaihteluita. On suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.