• Hepatrition 600Gr
-5%
Trm

Hepatrition 600 g

SKU-koodiTR5391504343027

Tukee maksan normaalia toimintaa

Normaalihinta €89,05 148,42 € / 1kg
Alennushinta €89,05 Normaalihinta €93,74
Säästät: -€4,69
148,42 € / 1kg
Hepatrition 600Gr
Hepatrition 600 g
Normaalihinta €89,05 148,42 € / 1kg
Alennushinta €89,05 Normaalihinta €93,74
Säästät: -€4,69
148,42 € / 1kg

 

 

Hevosille tarkoitettu ravintolisä, joka on suunniteltu tarjoamaan maksan normaalin toiminnan kannalta välttämättömiä ainesosia

Koostumus ja ainesosat

Maarianohdake, kysteiini, tauriini, alfa-lipoiinihappo, metioniini, kysteiini ja arginiini