• Heliosar Somingel Relaxium 50Ml
-30%

Heliosar Somingel Relaxium 50 ml

SKU-koodiHE8470001904805
Heliosar Somingel Relaxium 50 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote. Tämä koostumus on kehitetty auttamaan kehoa ja mieltä rentoutumaan ja rauhoittumaan. Se sisältää rentoutumista edistäviä luonnollisia ainesosia, kuten laventeli- ja kamomillaöljyjä. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat lievittää stressiä ja nauttia rauhallisista hetkistä.
Normaalihinta €16,60 33,2 € / 100ml
Alennushinta €16,60 Normaalihinta €23,72
Säästät: -€7,12
33,2 € / 100ml
Heliosar Somingel Relaxium 50Ml
Heliosar Somingel Relaxium 50 ml
Normaalihinta €16,60 33,2 € / 100ml
Alennushinta €16,60 Normaalihinta €23,72
Säästät: -€7,12
33,2 € / 100ml

 

 
Heliosar Somingel Relaxium 50 ml on aromaterapiaa hyödyntävä kosmetiikkatuote. Sitä käytetään rentoutumiseen ja hyvinvoinnin edistämiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat rauhoittamaan mieltä ja kehoa sekä edistävät rauhallisuuden ja tyyneyden tunnetta. Tuotetta voidaan levittää kehoon kevyillä hierontaliikkeillä, jolloin eteeriset öljyt imeytyvät ihoon ja vapauttavat rentouttavat ominaisuutensa. Se sopii erinomaisesti käytettäväksi ennen nukkumaanmenoa tai stressaavissa tilanteissa jännityksen lievittämiseen ja virkistävän unen edistämiseen.