• Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml
  • Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml
  • Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml
-24%

Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml

SKU-koodiHA5099821002039

Hawaiian Tropic Aftersun Silk Hydra. Air Soft 180 ml

Normaalihinta €8,60 4,78 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,35
Säästät: -€2,75
4,78 € / 100ml
Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml
Hawaiian Tropic HT Aftersun Silk Hydra. Air Soft, 180 ml
Normaalihinta €8,60 4,78 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,35
Säästät: -€2,75
4,78 € / 100ml

 

 

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft After Sun -voide rauhoittaa ja pehmentää ihoasi pitkän aurinkopäivän jälkeen. Kookos- ja papaijaöljyä sisältävä ylellinen koostumus hoitaa ja kosteuttaa ihoasi antaen sille terveen hehkun. Kevyt ja rasvaton Hawaiian Tropic -aftersun virkistää ihoasi kevyellä trooppisella tuoksulla. Tämä aftersun auttaa säilyttämään rusketuksesi ja kosteuttaa ihoasi jopa 24 tuntia. Pakkauskoko: sisältää 180 millilitran pullon aftersunia.

Ainesosat

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Isododecane, glyseryylistearaatti, PEG-100-stearaatti, myristyylilaktaatti, bentsyylialkoholi, natriumhydroksidi, hajuste, setearyylialkoholi, ksantaanikumi, setyylipalmitaatti, etyyliheksyyliglyseroli, natriumpolyakrylaatti, bentsofenoni-4, sorbitanipalmitaatti, myristyylialkoholi, dinatrium-EDTA, sorbitanoleaatti, glyseryyliakrylaatti/akryylihapon kopolymeeri, propyleeniglykoli, PVM/MA-kopolymeeri, tokoferyyliasetaatti, Butyrospermum Parkii -voi, pantenoli, Aloe Barbadensis -lehtimehu, silkkiaminohapot, natriumaskorbyylifosfaatti, Psidium Guajava -hedelmäuute, Plumeria Acutifolia -kukkauute, Passiflora Incarnata -hedelmäuute, Mangifera Indica -hedelmäuute, Carica Papaya -hedelmäuute, limoneeni, linalool, heksyylisinnamali, kumariini, alfa-isometyyli-iononi, CI 42053, CI 47005

Ainesosat

Vesi, glyseriini, etyyliheksyylipalmitaatti, polysorbaatti 20, fenoksietanoli, akrylaatit/C10–30-alkyyliakrylaattikopolymeeri, polymetyylisilseskioksaani, isododekaani, glyseryylistearaatti, PEG-100-stearaatti, myristyylilaktaatti, bentsyylialkoholi, natriumhydroksidi, hajuste, setearyylialkoholi, ksantaanikumi, setyylipalmitaatti, etyyliheksyyliglyseroli, natriumpolyakrylaatti, bentsofenoni-4, sorbitanipalmitaatti, myristyylialkoholi, dinatrium-EDTA, sorbitanioleaatti, glyseryyliakrylaatti/akryylihapon kopolymeeri, propyleeniglykoli, PVM/MA-kopolymeeri, tokoferyyliasetaatti, Butyrospermum parkii -voi, pantenoli, Aloe barbadensis -lehtimehu, silkkiaminohapot, natriumaskorbyylifosfaatti, Psidium guajava -hedelmäuute, Plumeria acutifolia -kukkauute, Passiflora incarnata -hedelmäuute, Mangifera Indica -hedelmäuute, Carica Papaya -hedelmäuute, limoneeni, linalool, heksyylisinnamali, kumariini, alfa-isometyyli-iononi, CI 42053, CI 47005

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me