• Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500Gr.
  • Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g.
  • Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g.
-36%

Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g.

SKU-koodiGO5601607077744

Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g on jauhemaisen urheilujuoma, joka sisältää hiilihydraattien ja elektrolyyttien sekoitusta ja auttaa korvaamaan intensiivisen liikunnan aikana menetettyjä ravintoaineita. Tämä trooppinen juoma on virkistävän makuinen ja helppo valmistaa. Se sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka kaipaavat nopeaa ja tehokasta energianlähdettä harjoitusten tai kilpailujen aikana.

Normaalihinta €9,99 2,0 € / 100gr
Alennushinta €9,99 Normaalihinta €15,70
Säästät: -€5,71
2,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500Gr.
Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g.
Normaalihinta €9,99 2,0 € / 100gr
Alennushinta €9,99 Normaalihinta €15,70
Säästät: -€5,71
2,0 € / 100gr
Lääkityssuositus
 
 
1 tuote(et)
€0,00

 

 

Gold Nutrition Gold Drink Tropical 500 g on urheilujuoma, joka on suunniteltu tarjoamaan optimaalista nesteytystä intensiivisen fyysisen harjoittelun aikana. Juoma sisältää yhdistelmän nopeasti imeytyviä hiilihydraatteja ja elektrolyyttejä, jotka auttavat korvaamaan harjoittelun aikana menetettyjä ravintoaineita. Lisäksi sen trooppinen maku tekee juomasta miellyttävän. Se sopii erinomaisesti urheilijoille, jotka haluavat parantaa suorituskykyään ja palautumistaan.

Ainesosat

Dekstroosi [54 %], fruktoosi [27 %], maltodekstriini [10 %], magnesiumsitraatti, aromi, happamuuden säätöaine (sitruunahappo), jodisuola, väriaine (beetakaroteeni), kaliumsitraatti. Sopii kasvissyöjille ja vegaaneille. Valmistettu tiloissa, joissa käsitellään gluteenia, munaa, soijaa, maitotuotteita ja kalaa, joten tuote voi sisältää niiden jäämiä.