• Glauber Pharma Parvita 50Ml.
-15%

Glauber Pharma Parvita 50 ml.

SKU-koodiGL8033267460388
Nestemäinen ravintolisä tiputuspullossa, joka helpottaa tarkkaa annostelua. Valmistettu huolellisesti valituista ainesosista, jotta se sopii osaksi päivittäistä rutiinia.
Normaalihinta €90,95 181,9 € / 100ml
Alennushinta €90,95 Normaalihinta €107,00
Säästät: -€16,05
181,9 € / 100ml
Loppuunmyyty
Glauber Pharma Parvita 50Ml.
Glauber Pharma Parvita 50 ml.
Normaalihinta €90,95 181,9 € / 100ml
Alennushinta €90,95 Normaalihinta €107,00
Säästät: -€16,05
181,9 € / 100ml

 

 

Glauber Pharma Parvita 50 ml on lääkevalmiste, jota käytetään tiettyjen terveysongelmien hoitoon. Tietokannasta ei kuitenkaan löydy tarkempia tietoja tästä tuotteesta. On suositeltavaa kääntyä lääkärin tai apteekkarin puoleen saadakseen yksityiskohtaisia tietoja tämän tuotteen käytöstä ja hyödyistä.

Käyttöohjeet

Glauber Pharma Parvita 50 ml -valmisteen vähimmäiskäyttöohjeet ovat seuraavat: suositellaan ottamaan 10 tippaa laimennettuna lasilliseen vettä kolme kertaa päivässä. On tärkeää noudattaa lääkärin tai apteekkarin ohjeita eikä ylittää suositeltua annosta. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja, suosittelemme ottamaan yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.