• Geek & Gorgeous C-Glow, 3 x 30 ml
-16%

Geek & Gorgeous C-Glow, 3 x 30 ml

SKU-koodiGE3520220408262

Vesipohjainen seerumi, joka sisältää 15 % C-vitamiinia ja muita antioksidantteja. Yksinkertainen ja tehokas koostumus ilman monimutkaisia stabilointiaineita, minkä vuoksi tuotteen säilyvyysaika on lyhyempi. Pakkaus sisältää 3 x 30 ml.

Normaalihinta €36,10 40,11 € / 100ml
Alennushinta €36,10 Normaalihinta €43,20
Säästät: -€7,10
40,11 € / 100ml
Geek & Gorgeous C-Glow, 3 x 30 ml
Geek & Gorgeous C-Glow, 3 x 30 ml
Normaalihinta €36,10 40,11 € / 100ml
Alennushinta €36,10 Normaalihinta €43,20
Säästät: -€7,10
40,11 € / 100ml

 

 

Geek & Gorgeous C-Glow, 3 x 30 ml sisältää puhdasta C-vitamiinia sisältävän, vedenkaltaisen kevyen koostumuksen, jossa on 15 % L--askorbiinihappoa sekä muita antioksidantteja, kuten ferulihappoa ja pienen määrän E-vitamiinia, jotka tarjoavat täydellisen suojan ympäristön aiheuttamilta vaurioilta, lisäävät kollageenin synteesiä ja tasoittavat epätasaisen ihon sävyn.

Kenelle tuote sopii

Sopii kaikille ihotyypeille paitsi herkälle iholle


Käyttöohjeet


Levitä muutama tippa Geek & Gorgeous C-Glow -tuotetta kasvoille puhdistuksen jälkeen, ennen muiden seerumien ja/tai voiteiden käyttöä. Vaikka tuotetta voi käyttää myös illalla, se on suositeltavaa käyttää aamuisin, sillä silloin olemme eniten alttiina ympäristön aiheuttamille vaurioille.

Suosittelemme säilyttämään tuotetta jääkaapissa.

Ainesosat


Vesi, (L-)askorbiinihappo, dimetyyli-isosorbidi, butyleeniglykoli, PEG/PPG/polybutyleeniglykoli-8/5/3-glyseriini, ferulihappo, tokoferoli, fenoksietanoli, etyyliheksyyliglyseriini, natriumhydroksidi.