• Garnier Pure Active Purifying Gel Jelly Water with Charcoal and Salicylic Acid, 400Ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
  • Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
-5%

Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml

SKU-koodiGA3600542478359

Garnier Pure Active Jelly Water -puhdistava geelimäinen micellaarivesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa. Vähentää ihon epäpuhtauksia 44 % ja mustapäitä 29 %. *Kliinisesti todistetut tulokset, jotka näkyvät jo viikon kuluttua – 400 ml

Normaalihinta €6,10 1,53 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,42
Säästät: -€0,32
1,53 € / 100ml
Loppuunmyyty
Garnier Pure Active Purifying Gel Jelly Water with Charcoal and Salicylic Acid, 400Ml
Garnier Pure Active -puhdistava geeli-geeli-vesi, jossa on hiiltä ja salisyylihappoa, 400 ml
Normaalihinta €6,10 1,53 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,42
Säästät: -€0,32
1,53 € / 100ml

 

 

Puhdista, poista meikki ja puhdista iho yhdellä kertaa Garnier Pure Active -sarjan hiili- ja salisyylihappopohjaisella geelimuotoisella misellivedellä: Vähentää ihon epäpuhtauksia 44 % ja mustapäitä 29 %. Kliinisesti todistetut tulokset näkyvät jo viikon kuluttua. Hypoallergeeninen ja dermatologisesti testattu koostumus, joka ei jätä iholle jäämiä eikä vaadi huuhtelua – 400 ml

Ainesosat

2050542 23 – AINESOSAT: AQUA / VESI • BUTYLEENIGLYKOLI • KARBOMERI • NATRIUMHYDROKSIDI • DENATUROITU ALKOHOLI • POLOXAMER 184 • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • CHARCOAL POWDER • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • POLYGLYCERIN-10 • POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE • POLYGLYCERYL-10-STEARAATTI • POLYSORBAATTI 20 • NATRIUMDEHYDROASETAATTI • SALISYYLIHAPPO • BENZOEHAPPO • PARFUM / TUOKSU (F.I.L. Z289355/1).

Ominaisuudet

Garnier Pure Active -mikrovesi hiilellä poistaa meikin, puhdistaa ja kirkastaa ihoa.

Kliinisesti todistetut* ja 1 viikossa näkyvät tulokset:

- Vähentää ihon epäpuhtauksia 44 %
- Vähentää mustapäitä 29 %
- Puhdistaa ja mattistaa ihoa
*Kliininen tutkimus, 58 henkilöä, 4 viikon käyttö.