• Garnier Original Remedies Olive Mythic Shampoo for Dry Hair 300ml
  • Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
  • Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
  • Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
  • Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
  • Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
-12%

Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml

SKU-koodiGA3600542152969
Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
Normaalihinta €3,20 1,07 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,63
Säästät: -€0,43
1,07 € / 100ml
Loppuunmyyty
Garnier Original Remedies Olive Mythic Shampoo for Dry Hair 300ml
Garnier Original Remedies Oliva Mítica -shampoo kuivalle hiukselle 300 ml
Normaalihinta €3,20 1,07 € / 100ml
Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,63
Säästät: -€0,43
1,07 € / 100ml

 

 
Erittäin ravitseva shampo kuivalle ja herkälle hiukselle, ravitsee tehokkaasti ilman että hiukset tuntuvat raskailta

Ainesosat

AQUA / VESI • NATRIUMLAURETISULFAATTI • KOKO-BETAINI • KOKAMIDI MIPA • NATRIUMKLORIDI • NATRIUMBENZOAATTI • SODIUM HYDROXIDE • OLEA EUROPAEA OIL / OLIVE FRUIT OIL • PPG-5-CETETH-20 • PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • POLYQUATERNIUM-10 • SALICYLIC ACID • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • BENZYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • PROPYLENE GLYCOL • CARTHAMUS TINCTORIUS -SIEMENÖLJY / SAFFLOWER-SIEMENÖLJY • SITRUUNAHAPPO • LAURETH-5-KARBOKSYYLIHAPPO • HEKSYYLISINAMAL • PARFUM / TUOKSU

Käyttöohjeet

Levitä kosteisiin hiuksiin, hiero kevyesti päänahkaan ja huuhtele sen jälkeen

Ominaisuudet

Intensiivisesti ravittu, kevyt ja pehmeä hius