• Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids 50Gr.
-30%

Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids 50 g.

SKU-koodiGA4013699000240
Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids on erityisesti lapsille suunniteltu jauhemaisen ravintolisä. Se sisältää probiootteja, jotka auttavat ylläpitämään suolistoflooran terveellistä tasapainoa ja edistävät hyvää ruoansulatusta. Tuote on runsaasti välttämättömiä ravintoaineita sisältävä ja kehitetty tukemaan lasten kasvua ja kehitystä.
Normaalihinta €29,25 58,5 € / 100gr
Alennushinta €29,25 Normaalihinta €41,79
Säästät: -€12,54
58,5 € / 100gr
Loppuunmyyty
Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids 50Gr.
Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids 50 g.
Normaalihinta €29,25 58,5 € / 100gr
Alennushinta €29,25 Normaalihinta €41,79
Säästät: -€12,54
58,5 € / 100gr

 

 
Galactopharm Lactisol Probio Pure Kids 50 g on erityisesti lapsille kehitetty ravintolisä. Se sisältää probiootteja, jotka auttavat ylläpitämään suolistoflooran terveellistä tasapainoa ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. Tätä tuotetta käytetään ruoansulatuksen parantamiseen, ruoansulatuskanavan häiriöiden ehkäisyyn ja yleisen terveyden edistämiseen. On tärkeää huomata, että tämä kuvaus on oletus, joka perustuu tuotteen nimeen ja sen luokitukseen mainitulla verkkosivustolla.

Ainesosat

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.