• Forza Vitale Sys.Uncaria 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Uncaria 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700717
Forza Vitale Sys.Uncaria 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää Uncaria-uutetta, kasvia, joka tunnetaan stimuloivista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lisäämään kehon elinvoimaa ja energiaa luonnollisella tavalla. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tuotteen käytön aloittamista.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Uncaria 50Ml.
Forza Vitale Sys. Uncaria 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Uncaria 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää Uncaria-uutetta, kasvia, joka tunnetaan stimuloivista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lisäämään kehon elinvoimaa ja energiaa luonnollisella tavalla. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Uncaria 50 ml -valmiste sisältää ainesosaa Uncaria tomentosa.