• Forza Vitale Sys.Salvia 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys.Salvia 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700649
Forza Vitale Sys.Salvia 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää salvia-uutetta, joka on tunnettu antioksidanttisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tämä valmiste voi auttaa parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistää yleistä terveyttä.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Salvia 50Ml.
Forza Vitale Sys.Salvia 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Salvia 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää salvia-uutetta, kasvia, joka tunnetaan antioksidanttisista ja tulehdusta ehkäisevistä ominaisuuksistaan. Tämä valmiste voi auttaa parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistää yleistä terveyttä.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Salvia 50 ml -tuotteen pääainesosa on salvia.