• Forza Vitale Sys.Primula 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Primula 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700557
Forza Vitale Sys.Primula 50 ml on kasviperäinen tuote, joka sisältää primulan uutetta. Primula tunnetaan stimuloivista ominaisuuksistaan, ja sitä käytetään perinteisesti elinvoiman ja yleisen hyvinvoinnin parantamiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää luonnollisena piristeenä energian lisäämiseen ja yleisen terveyden edistämiseen.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Primula 50Ml.
Forza Vitale Sys. Primula 50 ml.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Primula 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää primulan uutetta. Primula tunnetaan stimuloivista ominaisuuksistaan, ja sitä käytetään perinteisesti elinvoiman ja yleisen hyvinvoinnin parantamiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää luonnollisena piristeenä energian lisäämiseen ja yleisen terveyden edistämiseen.

Koostumus

Vesi, alkoholi, alkimila (Alchemilla vulgaris L.s.l.) kukkavarttomat (20 %), hunaja.

Käyttöohje

Suositellaan 25–30 tippaa pienessä määrässä vettä 3 kertaa päivässä.