• Forza Vitale Sys.Olivo 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys.Olivo 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700502
Forza Vitale Sys.Olivo 50 ml on kasviperäinen tuote, jolla on stimuloiva vaikutus. Se sisältää oliiviuutetta, jota on perinteisesti käytetty sen antioksidanttisten ja immuunijärjestelmää vahvistavien ominaisuuksien vuoksi. Tämä tuote voi auttaa vahvistamaan elimistöä ja parantamaan elinvoimaa.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Olivo 50Ml.
Forza Vitale Sys.Olivo 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Olivo 50 ml on kasviperäinen valmiste, jolla on stimuloiva vaikutus. Se sisältää oliiviuutetta, jota on perinteisesti käytetty sen antioksidanttisten ja immuunijärjestelmää vahvistavien ominaisuuksien vuoksi. Tämä valmiste voi auttaa vahvistamaan elimistöä ja parantamaan elinvoimaa.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Olivo 50 ml -tuote sisältää oliiviöljypohjaisia ainesosia.