• Forza Vitale Sys.Mais 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys.Mais 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701233
Nestemäinen ravintolisä tiputuspullossa, valmistettu kasviuutteista. Suunniteltu joustavaan annosteluun ja helppoon sisällyttämiseen päivittäiseen käyttöön.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Mais 50Ml.
Forza Vitale Sys.Mais 50 ml.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Mais 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Tietokannassa ei kuitenkaan ole lisätietoja tämän tuotteen ainesosista tai erityisistä hyödyistä.

Koostumus

Vesi, alkoholi, alkimila (Alquimila vulgaris L.s.l.) yläosat (20 %), hunaja.

Käyttöohje

Suositellaan 25–30 tippaa pienessä määrässä vettä, 3 kertaa päivässä.