• Forza Vitale Sys.Guarana 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Guarana 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701172
Forza Vitale Sys.Guarana 50 ml on kasvilääketuote, joka sisältää guaranáa, Amazonin alueelta kotoisin olevaa kasvia, joka tunnetaan stimuloivista ja energiaa antavista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan elinvoimaa sekä fyysistä ja henkistä suorituskykyä. Sitä käytetään perinteisesti kestävyyden lisäämiseen ja väsymyksen torjumiseen.
Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
Alennushinta €25,90 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,95
51,8 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Guarana 50Ml.
Forza Vitale Sys. Guarana 50 ml.
Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
Alennushinta €25,90 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,95
51,8 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Guarana 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää guaranaa, Amazonin alueelta peräisin olevaa kasvia, joka tunnetaan piristävistä ja energiaa antavista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan elinvoimaa sekä fyysistä ja henkistä suorituskykyä. Sitä käytetään perinteisesti kestävyyden lisäämiseen ja väsymyksen torjumiseen.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Guarana 50 ml -tuotteen pääainesosa on guaraná.