• Forza Vitale Sys.Grindelia 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Grindelia 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701165
Forza Vitale Sys.Grindelia 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää grindelia-uutetta, joka on tunnettu yskänlääke- ja kouristuksia lievittävistä ominaisuuksistaan. Suositeltu annostus on 20 tippaa laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote auttaa lievittämään yskää, tukkoisuutta ja hengitysvaikeuksia, joita aiheuttavat hengitystiesairaudet, kuten astma, keuhkoputkentulehdus tai tavallinen flunssa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Grindelia 50Ml.
Forza Vitale Sys. Grindelia 50 ml.
Normaalihinta €25,30 50,6 € / 100ml
Alennushinta €25,30 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€7,55
50,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Grindelia 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää grindelia-uutetta, joka on kasvi, joka tunnetaan yskänlääke- ja kouristuksia lievittävistä ominaisuuksistaan. Suositeltava annostus on 20 tippaa vedellä laimennettuna kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Tämä tuote auttaa lievittämään yskää, tukkoisuutta ja hengitysvaikeuksia, joita aiheuttavat hengitystiesairaudet, kuten astma, keuhkoputkentulehdus tai flunssa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Grindelia 50 ml -tuotteen pääainesosa on grindelia-uute.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Grindelia 50 ml:n pääainesosa on Grindelia-uute.