• Forza Vitale Sys.Erica 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys.Erica 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701110
Forza Vitale Sys.Erica 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään elinvoiman ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää sekä parantamaan energiaa ja fyysistä kestävyyttä. Ennen tuotteen käyttöä on suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Erica 50Ml.
Forza Vitale Sys.Erica 50 ml.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Erica 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään elinvoiman ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää sekä parantamaan energiaa ja fyysistä kestävyyttä. On suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen tämän tuotteen käyttöä.

Koostumus

Vesi, alkoholi, alkimila (Alchemilla vulgaris L. s.l.) yläosat (20 %), hunaja.

Käyttöohje

Suositellaan otettavaksi 25–30 tippaa pienessä määrässä vettä 3 kertaa päivässä.