• Forza Vitale Sys.Equisetum 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Equisetum 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700304
Forza Vitale Sys.Equisetum 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää hevoshäntä-uutetta (Equisetum arvense). Hevosenhäntä on tunnettu diureettisista ja remineralisoivista ominaisuuksistaan, minkä vuoksi tätä tuotetta voidaan käyttää edistämään nesteiden poistumista sekä parantamaan luiden ja kynsien terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Equisetum 50Ml.
Forza Vitale Sys. Equisetum 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Equisetum 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää hevoshäntä-uutetta (Equisetum arvense). Hevosenhäntä on tunnettu diureettisista ja remineralisoivista ominaisuuksistaan, minkä vuoksi tätä tuotetta voidaan käyttää edistämään nesteen poistumista sekä parantamaan luiden ja kynsien terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Equisetum 50 ml -valmiste sisältää ainesosaa Equisetum.