• Forza Vitale Sys.Ecolzia 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys.Ecolzia 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700298
Forza Vitale Sys.Ecolzia 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää Ecolzia-uutetta, joka on tunnettu immuunijärjestelmää säätelevistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistää parempaa vastustuskykyä infektioita vastaan.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Ecolzia 50Ml.
Forza Vitale Sys.Ecolzia 50 ml.
Normaalihinta €19,80 39,6 € / 100ml
Alennushinta €19,80 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,30
39,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Ecolzia 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää Ecolzia-uutetta, joka on tunnettu immuunijärjestelmää säätelevistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa parantamaan immuunijärjestelmän reagointia sairauksiin ja edistää parempaa vastustuskykyä infektioita vastaan.

Koostumus

Vesi, alkoholi, alkimila (Alchemilla vulgaris L. s.l.) yläosat (20 %), hunaja.

Käyttöohje

Suositellaan 25–30 tippaa pienessä määrässä vettä 3 kertaa päivässä.