• Forza Vitale Sys.Curcuma 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml.

SKU-koodiFO8023966701073
Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää kurkumaa, kasvia, joka tunnetaan luonnollisista antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään ravintolisänä terveyden ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltu annostus on 10–20 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun, 1–3 kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Curcuma 50Ml.
Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää kurkumaa, kasvia, joka tunnetaan luonnollisista antioksidanttisista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään ravintolisänä terveyden ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltava annostus on 10–20 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun, 1–3 kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml -valmisteen pääainesosa on kurkuma.

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Sys.Curcuma 50 ml:n pääainesosa on kurkuma.