• Forza Vitale Sys.Condurango 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Condurango 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700229
Forza Vitale Sys.Condurango 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen lääkevalmiste. Se sisältää condurangoa, lääkekasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lievittämään ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja gastriitin oireita. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
Alennushinta €25,90 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,95
51,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Condurango 50Ml.
Forza Vitale Sys. Condurango 50 ml.
Normaalihinta €25,90 51,8 € / 100ml
Alennushinta €25,90 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,95
51,8 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Condurango 50 ml on ruoansulatusjärjestelmään tarkoitettu kasviperäinen valmiste. Se sisältää condurangoa, lääkekasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään ruoansulatushäiriöiden, närästyksen ja gastriitin oireiden lievittämiseen. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Condurango 50 ml -valmiste sisältää vaikuttavana aineena condurangoa.