• Forza Vitale Sys.Calendula 50Ml.
-23%

Forza Vitale Sys. Calendula 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700236
Forza Vitale Sys.Calendula 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää kehäkukkauutetta, joka on tunnettu tulehdusta hillitsevistä ja haavoja parantavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lievittämään ruoansulatuskanavan vaivoja, kuten gastriittia, mahahaavoja ja koliittia. Ennen käyttöä on suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml
Forza Vitale Sys.Calendula 50Ml.
Forza Vitale Sys. Calendula 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,10
Säästät: -€5,80
38,6 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Calendula 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää kehäkukkauutetta, joka on tunnettu tulehdusta hillitsevistä ja haavoja parantavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään lievittämään ruoansulatusongelmia, kuten gastriittia, mahahaavoja ja koliittia. Ennen käyttöä on suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Calendula 50 ml -valmisteen pääainesosa on kehäkukkauute.