• Forza Vitale Sys.Boldo 50Ml.
-21%

Forza Vitale Sys. Boldo 50 ml.

SKU-koodiFO8023966700120
Forza Vitale Sys.Boldo 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää boldoa, kasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja maksaa suojaavista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa lievittämään ruoansulatushäiriöitä ja edistämään maksan terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Forza Vitale Sys.Boldo 50Ml.
Forza Vitale Sys. Boldo 50 ml.
Normaalihinta €26,10 52,2 € / 100ml
Alennushinta €26,10 Normaalihinta €32,85
Säästät: -€6,75
52,2 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Sys.Boldo 50 ml on kasvilääketieteellinen tuote, jota käytetään ruoansulatuskanavan hoitoon. Se sisältää boldoa, kasvia, joka tunnetaan ruoansulatusta edistävistä ja maksaa suojaavista ominaisuuksistaan. Tämä tuote voi auttaa lievittämään ruoansulatusongelmia ja edistämään maksan terveyttä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Sys.Boldo 50 ml -tuotteen pääainesosana on boldo.