• Forza Vitale Quinta Essence Sandalo (Sandalwood) 10Ml.
-21%

Forza Vitale Quinta Esencia Sandalo (Sandalo) 10 ml.

SKU-koodiFO8023966600406
Forza Vitale Quinta Esencia Sandalo (Sandalo) 10 ml on fytoterapia-tuote, jota käytetään ihon, hiusten ja kynsien hoitoon. Sitä käytetään levittämällä muutama tippa tuotetta halutulle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sandalpuun öljyllä on kosteuttavia, rauhoittavia ja uudistavia ominaisuuksia, minkä ansiosta se voi auttaa parantamaan ihon, hiusten ja kynsien ulkonäköä ja terveyttä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan säännöllistä käyttöä. On kuitenkin tärkeää huomioida, että tämä tuote ei korvaa lääketieteellistä hoitoa, ja ennen käyttöä on otettava yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.
Normaalihinta €28,90 289,0 € / 100ml
Alennushinta €28,90 Normaalihinta €36,59
Säästät: -€7,69
289,0 € / 100ml
Forza Vitale Quinta Essence Sandalo (Sandalwood) 10Ml.
Forza Vitale Quinta Esencia Sandalo (Sandalo) 10 ml.
Normaalihinta €28,90 289,0 € / 100ml
Alennushinta €28,90 Normaalihinta €36,59
Säästät: -€7,69
289,0 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Quinta Esencia Sandalo (Sandalo) 10 ml on fytoterapia-tuote, jota käytetään ihon, hiusten ja kynsien hoitoon. Sitä käytetään levittämällä muutama tippa tuotetta halutulle alueelle ja hieromalla sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sandalpuun öljyllä on kosteuttavia, rauhoittavia ja uudistavia ominaisuuksia, minkä ansiosta se voi auttaa parantamaan ihon, hiusten ja kynsien ulkonäköä ja terveyttä. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan säännöllistä käyttöä. On kuitenkin tärkeää huomioida, että tämä tuote ei korvaa lääketieteellistä hoitoa, ja ennen käyttöä on otettava yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen.

Koostumus

Forza Vitale Quinta Esencia Sandalo (Sandalo) 10 ml sisältää santeliöljyä pääainesosana.

Vaikuttavat aineet

Tämän tuotteen pääainesosa on santeliöljy.