• Forza Vitale Psc Allergy Depurato 50Ml.
-22%

Forza Vitale Psc Allergy Depurato 50 ml.

SKU-koodiFO8023966994116
Elimistön reaktiokyky allergeeneihin.
Normaalihinta €56,70 113,4 € / 100ml
Alennushinta €56,70 Normaalihinta €72,35
Säästät: -€15,65
113,4 € / 100ml
Forza Vitale Psc Allergy Depurato 50Ml.
Forza Vitale Psc Allergy Depurato 50 ml.
Normaalihinta €56,70 113,4 € / 100ml
Alennushinta €56,70 Normaalihinta €72,35
Säästät: -€15,65
113,4 € / 100ml

 

 

Elimistön reaktiokyky allergeeneihin.

Koostumus

Alkoholi, glyseroli, mustaherukka Bio PSC™ (Ribes nigrum) silmut, pyökki Bio PSC* (Fagus sylvatica) silmut, villiruusu Bio PSC* (Rosal silvestre) nuoret versot, pihlaja Bio PSC* (Carpinus betulus) silmut, koivu Bio PSC* (Betula pendula var. verrucosa) silmut, silmäruoho (Euphrasia officinalis) koko kasvi, kvitteni (Cydonia vulgaris) hedelmä, propolis (Propolis).