• Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50Ml.
-23%

Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml.

SKU-koodiFO8023966800202
Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml on fytoterapia-valmiste, joka sisältää luonnollisia antioksidantteja. Sitä käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltava annostus on 10–20 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun kahdesti päivässä. Tämä tuote voi auttaa suojaamaan soluja hapettumisvaurioilta ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€5,04
33,4 € / 100ml
Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50Ml.
Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml.
Normaalihinta €16,70 33,4 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €21,74
Säästät: -€5,04
33,4 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml on kasviperäinen valmiste, joka sisältää luonnollisia antioksidantteja. Sitä käytetään yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseen. Suositeltava annostus on 10–20 tippaa laimennettuna veteen tai mehuun kahdesti päivässä. Tämä tuote voi auttaa suojaamaan soluja hapettumisvaurioilta ja vahvistamaan immuunijärjestelmää. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja konsultoida terveydenhuollon ammattilaista ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.

Koostumus

Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml sisältää oliiviuutetta (Olea europea).

Vaikuttavat aineet

Forza Vitale Les Olea Europea Olivo 50 ml:n pääainesosa on oliiviuute (Olea europea).