• Forza Vitale Fm Help Remedy 10Ml.
-11%

Forza Vitale Fm Help Remedy 10 ml.

SKU-koodiFO8023966900261
Forza Vitale Fm Help Remedy 10 ml on kasvilääketieteellinen tuote, joka toimii elvyttävänä aineena. Se auttaa parantamaan kehon elinvoimaa ja energiaa antamalla luonnollisen piristysruiskeen väsymyksen ja uupumuksen torjumiseksi. Se on luonnollinen valmiste, jota voidaan käyttää täydentävänä osana luonnonlääketieteellisiä ja kasvilääketieteellisiä hoitoja.
Normaalihinta €13,70 137,0 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,37
Säästät: -€1,67
137,0 € / 100ml
Forza Vitale Fm Help Remedy 10Ml.
Forza Vitale Fm Help Remedy 10 ml.
Normaalihinta €13,70 137,0 € / 100ml
Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,37
Säästät: -€1,67
137,0 € / 100ml

 

 

Forza Vitale Fm Help Remedy 10 ml on kasviperäinen valmiste, joka toimii elvyttävänä aineena. Se auttaa parantamaan kehon elinvoimaa ja energiaa antamalla luonnollisen piristysruiskeen väsymyksen ja uupumuksen torjumiseksi. Se on luonnollinen valmiste, jota voidaan käyttää täydentävänä osana luonnonlääketieteen ja kasvilääketieteen hoitoja.

Koostumus

Vesi, spagyrinen alkoholi (20 tilavuusprosenttia), kukkien uute lähdevedessä.

Käyttöohje

Aikuiset ja lapset: Ota 4 tippaa 4 kertaa päivässä.