• Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr
-17%

Forza Vita Ekinflu T, 25 g

SKU-koodiFO8023966200927
25 g:n Forza Vita -jauhevalmiste nimeltä Ekinflu T, joka on tarkoitettu kausiluonteisiin jaksoihin.
Normaalihinta €35,60 142,4 € / 100gr
Alennushinta €35,60 Normaalihinta €42,80
Säästät: -€7,20
142,4 € / 100gr
Forza Vita Ekinflu T, 25 Gr
Forza Vita Ekinflu T, 25 g
Normaalihinta €35,60 142,4 € / 100gr
Alennushinta €35,60 Normaalihinta €42,80
Säästät: -€7,20
142,4 € / 100gr

 

 

Mikä on Forza Vita Ekinflu T, 25 g?

Forza Vita Ekinflu T, 25 g on 25 g:n painoinen Forza Vita -jauhevalmiste nimeltä Ekinflu T, joka on tarkoitettu kausittaiseen käyttöön.

Ominaisuudet ja tärkeimmät ainesosat

  • Jauhevalmiste, joka annostellaan pakkauksessa olevan mitalusikan tai mittakupin avulla.
  • Forza Vita -tuotesarjan tuote, joka on tarkoitettu talvikauden käyttöön.
  • Tarkka koostumus on tarkistettava päivitetystä etiketistä ennen käyttöä.

Forza Vita Ekinflu T, 25 g:n käyttöohjeet

Valmistetaan valmistajan ohjeiden mukainen annos ja otetaan sitä suositellun ajan kuluessa.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat kausittaisen ravintolisän jauheena.

Varoitukset

Tuote ei korvaa lääketieteellisiä toimenpiteitä eikä rokotuksia. Ota yhteyttä terveydenhuollon ammattilaiseen, jos olet raskaana, imetät, sinulla on allergioita tai olet hoidossa. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja.