• Fdb L-Glutamin Pro 500Gr.
-10%
Fdb

Fdb L-Glutamin Pro 500 g.

SKU-koodiFD8414606931576
Fdb L-Glutamin Pro 500 g on korkealaatuinen jauhemainen glutamiinilisä. Glutamiini on lihasten palautumisen ja immuunijärjestelmän kannalta välttämätön aminohappo. Tämä tuote tarjoaa tiivistetyn glutamiiniannoksen, joka auttaa parantamaan urheilusuorituskykyä ja nopeuttamaan palautumista intensiivisen harjoituksen jälkeen.
Normaalihinta €34,82 6,96 € / 100gr
Alennushinta €34,82 Normaalihinta €38,61
Säästät: -€3,79
6,96 € / 100gr
Fdb L-Glutamin Pro 500Gr.
Fdb L-Glutamin Pro 500 g.
Normaalihinta €34,82 6,96 € / 100gr
Alennushinta €34,82 Normaalihinta €38,61
Säästät: -€3,79
6,96 € / 100gr

 

 
Fdb L-Glutamin Pro 500 g on ravintolisä, joka sisältää L-glutamiinia, immuunijärjestelmän toiminnalle ja suoliston terveydelle välttämätöntä aminohappoa. Sitä käytetään pääasiassa lihasten palautumisen parantamiseen intensiivisen liikunnan jälkeen, harjoitusten välisen palautumisajan lyhentämiseen sekä immuunijärjestelmän vahvistamiseen. Se voi myös auttaa ehkäisemään lihasten hajoamista ja parantamaan ravinteiden imeytymistä elimistössä. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Käyttöohjeet

Fdb L-Glutamin Pro 500 g:n käyttöohje on ottaa yksi 5 gramman annos (yksi ruokalusikallinen) päivässä sekoitettuna veteen tai suosikkijuomaasi. Suositellaan otettavaksi mieluiten fyysisen harjoituksen jälkeen.

Ainesosat

L-glutamiini