• Evoluderm Ravitseva kookoskäsivoide, 50 ml
-32%

Evoluderm Ravitseva kookoskäsivoide, 50 ml

SKU-koodiEV3760100683547
Evoluderm Ravitseva kookoskäsivoide, 50 ml
Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100ml
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
3,4 € / 100ml
Loppuunmyyty
Evoluderm Ravitseva kookoskäsivoide, 50 ml
Evoluderm Ravitseva kookoskäsivoide, 50 ml
Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100ml
Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,50
Säästät: -€0,80
3,4 € / 100ml

 

 
Nämä herkulliset ja aurinkoiset 50 ml:n käsivoiteet, joiden koostumus on 97-prosenttisesti luonnollista alkuperää ja jotka ovat vegaanisia, ovat mukana arjessasi. Sheavoilla ja kasviperäisellä glyseriinillä rikastetut voiteet kosteuttavat ja ravitsevat käsiäsi tarpeidesi mukaan, tarjoten vertaansa vailla olevan mukavuuden ja pehmeyden tunteen. Hemmottele käsiäsi äärimmäisellä pehmeydellä kookoskäsivoiteella. Erityisesti kuivalle iholle kehitetty voide ravitsee ja rauhoittaa ihoasi ja tarjoaa uskomattoman miellyttävän tunteen. Dermatologisesti testattu.

Käyttöohjeet

Levitä käsiin. Dermatologisesti testattu.

Ainesosat

VESI (AQUA), GLYSERIINI, CETEARYYLI
ALCOHOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTYROSPERMUM
PARKII (SHEA) -VOI, COCOS NUCIFERA (KOKOS)
OIL, CETEARETH-33, PENTYLENE GLYCOL, CHLORPHENESIN,
NATRIUMBENZOAATTI, KARBOMERI, NATRIUMHYDROKSIDI,
HAJUSTE (PARFUM), VANILLIINI, JUNIPERUS VIRGINIANA
-ÖLJY.