• Essie Vao Nail 1009 Tempte Purple Glow , 13.5 ml
  • Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml
  • Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml
-26%

Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml

SKU-koodiES30188884

ESSIE VAO 1009 TEMPTE BA 13,5 ml

Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml
Loppuunmyyty
Essie Vao Nail 1009 Tempte Purple Glow , 13.5 ml
Essie Vao Nail 1009 Tempte Morado Glow, 13,5 ml
Normaalihinta €10,20 75,56 € / 100ml
Alennushinta €10,20 Normaalihinta €13,84
Säästät: -€3,64
75,56 € / 100ml

 

 

ESSIE VAO 1009 TEMPTE BA 13,5 ml

Koostumus

G2014379 - AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSSI • TRIMETYYLIPENTANYYLIDIISOBUTYRAATTI • ISOPROPYLALKOHOLI • TRIBENZOIINI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • ASETYLOITU HYDROGENOITU RIKINÖYLYGLYSERIDI • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOLI/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIDIN KOPOLYMEERI • SAKKAROOSIASETAATTI-ISOBUTYRAATTI • STEARALKONIUMBENTONIITTI • SYNTEETTINEN FLUORPHLOGOPIITTI • BENZOFENONI-1 • SILIKA • DIASETONIALKOHOLI • STYREENI/AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • DENATUROITU ALKOHOLI • ALUMIINI-KALKIUM-NATRIUM-SILIKAATTI • KALKIUM-NATRIUM-BOROSILIKAATTI • KOLOFONI / HARTSI • SILIKA [NANO] / SILIKA • ALUMIINIOKSIDI • DIMETIKONI • ISOPHORONIDIAMIINI/ISOPHTALIHAPPO/TROMETAMIINI-KOPOLYMEERI • TINAOKSIDI • DIETYYLHEKSYYLADIPAATTI • n-BUTYYLIALKOHOLI • KALCIUM-TITANIUM-BOROSILIKAATTI • AQUA / VESI • ASETONI • TRIETOKSIKAPRYLYYLISILAANI • TALKI • ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 [NANO] / TITANIUMDIOKSIDI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77510 / RUTAKAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77000 / ALUMIINIJauhe • CI 15850 / RED 6 LAKE • CI 15880 / RED 34 LAKE • CI 77266 [NANO] / BLACK 2 • CI 42090 / BLUE 1 LAKE • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77288 / KROMIOKSIDIVIHREÄT • CI 77510 / RUTAFERROSYANIDI • CI 45410 / PUNA 28 • CI 73360 / PUNA 30 LAKE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 45380 / PUNA 22]. (F.I.L. Z218107/11).

Ainesosat

G2025 1 – AINESOSAT: ETYYLIASETAATTI • BUTYYLIASETAATTI • NITROSELLULOOSA • PROPYYLIASETAATTI • ISOPROPYYLIALKOHOLI • TRIBUTYYLISITRAATTI • TOSYLAAMIDI/EPOKSIHARSKO • ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTISEN ANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI • STEARALKONIUMHECTORIITTI • AKRYLAATTIKOPOLYMEERI • BENSOPHENONI-1 • HYDROGENOITU ASETOFENONI/OKSIMETYLEENIKOPOLYMEERI • SYNTEETTINEN FLUORIFLOGOPIITTI • DIMETIKONI • KALCIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • BARIUMSULFAATTI • SITRUUNAHAPPO • SILIKAA • KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI • HAPETETTU POLYETYLEENI • ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI • KOLOFONI / HARTSI • NORBORNANEDIAMINI/RESORCINOLI-DIGLYCIDYYLIEETERI-RISTIKOPOLYMEERI • FTALIAANIHAPPOANHYDRIIDI/GLYSEROLI/GLYSIDYYLIDEKANOAATTI-KOPOLYMEERI • MAGNESIUMSILIKAATTI • DIPROPYLEENIGLYKOLIDIBENZOAATTI • SAKKAROOSIASETAATTI-ISOBUTYRAATTI • PIIDIOKSIDI [NANO] / PIIDIOKSIDI • TIN-OKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • TRIETOKSISILYETYYLIPOLYDIMETYYLISILOKSYETYYLIDIMETIKONI • ISOPROPYYLITITANIUMTRIISOSTEARAATTI • DENATUOITU ALKOHOLI • ASETONI • ALUMIINIOKSIDI • CI 77002 / ALUMIINIHYDROKSIDI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • MIKA • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 15850 / PUNAINEN 7 LAKE • CI 15850 / PUNAINEN 6 LAKE • CI 42090 / SININEN 1 LAKE • CI 77510 / Rauta(III)ammoniumferrosyanidi • CI 77163 / Vismuttikloridi • CI 15880 / Punainen 34 Lake • CI 77000 / Alumiinijauhe • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • CI 77266 [NANO] / MUSTA 2 • CI 45410 / PUNAINEN 28 • CI 77510 / RAUTAFERROSYANIDI • CI 60725 / VIOLET 2 • CI 77400 / PRONSSIJAUHE • CI 77400 / KUPARIJAUHE • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 • CI 45370 / ORANGE 5 • CI 45380 / RED 22]. (F.I.L. Z48596/62).