• Essence Kajal Eye Pencil 15, 1 gr
-27%

Essence Kajal -silmäkynä 15, 1 g

SKU-koodiES4250338414765
Trendikkäillä sävyillään Kajal-kynä luo värikkäitä silmämeikkejä.
Normaalihinta €1,00 100,0 € / 100gr
Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,37
Säästät: -€0,37
100,0 € / 100gr
Essence Kajal Eye Pencil 15, 1 gr
Essence Kajal -silmäkynä 15, 1 g
Normaalihinta €1,00 100,0 € / 100gr
Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,37
Säästät: -€0,37
100,0 € / 100gr

 

 
Trendikkäillä sävyillään Kajal-kynä luo värikkäitä silmämeikkejä.

Koostumus

AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, OZOKERITE, OCTYLDODECANOL, TRIMYRISTIN, HYDROGENATED CASTOR OIL, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) -VOI, MIKA, JOJOBA-ESTERIT, SILIKA, HYDROGENOITU SOIJAPAPUÖLJY, TOKOFEROLI, KAPRYLYLIGLYKOLI, pentaerytrityylitetra-di-T-butyylihydroksihydrosinnamaatti, tinaoksidi, CI 77491 (rautaoksidit), CI 77499 (RAUTAOKSIDIT), CI 77510 (FERRIK-FERROSYANIDI), CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).