• Essence Kajal Eye Pencil 04, 1 gr
  • Essence Kajal -silmäkynä 04, 1 g
-27%

Essence Kajal -silmäkynä 04, 1 g

SKU-koodiES4250035200746
Trendikkäillä sävyillään Kajal-kynä luo värikkäitä silmämeikkejä.
Normaalihinta €1,00 100,0 € / 100gr
Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,37
Säästät: -€0,37
100,0 € / 100gr
Essence Kajal Eye Pencil 04, 1 gr
Essence Kajal -silmäkynä 04, 1 g
Normaalihinta €1,00 100,0 € / 100gr
Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,37
Säästät: -€0,37
100,0 € / 100gr

 

 
Trendikkäillä sävyillään Kajal-kynä luo värikkäitä silmämeikkejä.

Koostumus

AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, OZOKERITE, OCTYLDODECANOL, TRIMYRISTIN, HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) -VOI, MIKA, JOJOBA-ESTERIT, HYDROGENOITU SOIJAPAPUÖLJY, SILIKA, TOKOFEROLI, KAPRYLYLIGLYKOLI, PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAMAATTI, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).