• Essence Glowcerin Glycerin Lip Treatment 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
  • Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
-10%

Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g

SKU-koodiES4059729585240

Mukava, tahmea pinnoite, joka antaa huulille luonnollisen pehmeän ilmeen

Normaalihinta €4,00 33,33 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€0,44
33,33 € / 100gr
Loppuunmyyty
Essence Glowcerin Glycerin Lip Treatment 01, 12 g
Essence Glowcerin-glyseriinipohjainen huulivoide 01, 12 g
Normaalihinta €4,00 33,33 € / 100gr
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,44
Säästät: -€0,44
33,33 € / 100gr

 

 

Tuo huulillesi hohtoa: essence GLOWcerin glycerin lip treatment 01 Glow For It on läpikuultava, maitomainen sävy, jossa on vaaleanpunainen hohto
tarjoaa intensiivistä huulien hoitoa ja hehkuvan lopputuloksen. Sen runsas koostumus yhdistää glyseriiniä, peptidejä, hyaluronihappoa, sheavoita ja skvaleenia, jotka kietovat huulet pehmeään ja pehmustettuun tunteeseen. Kliinisesti testattu kosteuttamaan huulia välittömästi mitattavin tuloksin* – tämä on suosikkituotteesi, joka tekee huulistasi näkyvästi täyteläisemmät, pehmeämmät ja ravitut. Pakkaus mahdollistaa hygieenisen levityksen jopa pitkillä kynsillä
*Tutkimus, johon osallistui 33 naista, vahvistettu instrumentaalisella arvioinnilla 15 minuutin kuluttua.

Koostumus

AINESOSAT: BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, DIISOSTEARYL MALATE, POLYISOBUTEENI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, SYNTEETTINEN VAHAT, TRIDECYYLITRIMELLITAATTI, GLYSERIINI, PIIDIOKSIDI, SORBITANISOSTEARAATTI, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) -VOI, TOCOPHERYL ACETATE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) -SIEMENÖLJY, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, KALSIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI, SKUALAANI, KAPRYLYLIGLYKOL, ETYYLIHEKSYLGLYSERIINI, GLYSERYYLIBEHENAATTI, PALMITOYLTRIPEPTIDI-1, FENOKSYETANOLI, PARFUM (HAJUSTE), VANILLIINI, TINOKSIDI, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).

Ainesosat

AINESOSAT: BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, DIISOSTEARYL MALATE, POLYISOBUTEENI, KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI, SYNTEETTINEN VAHAT, TRIDECYYLITRIMELLITAATTI, GLYSERIINI, SILIKA, SORBITANI-ISOSTEARAATTI, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) -VOI, TOCOPHERYL ACETATE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) -SIEMENÖLJY, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, KALCIUM-ALUMIINI-BOROSILIKAATTI, SKUALAANI, KAPRYLYLIGLYKOL, ETYYLIHEKSYLGLYSERIINI, GLYSERYYLIBEHENAATTI, PALMITOYYLITRIPEPTIDI-1, FENOKSYETANOLI, PARFUM (HAJUSTE), VANILLIINI, TINOKSIDI, CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI).